Choď na obsah Choď na menu

ZTE nubia Z11 --> 6GB RAM a Snapgradon 820

29. 6. 2016

ZTE je patrí medzi čínskych výrobcov, ktorí na našom trhu nemajú príliš veľké zastúpenie. Napriek tomu ale ponúka zaujímavé zariadenia, po ktorých neraz slintáme aj na Slovensku. Nová ZTE nubia Z11 je dokonalým príkladom toho, že za málo peňazí je možné dostať skutočne úžasné zariadenie.

ZTE nubia z11 2

Smartfón prichádza s kovovou konštrukciou a displejom takmer bez rámika. Vďaka tomu vyzerá zariadenie dobre už na prvý pohľad. Vo vnútri sa nachádza výkonný procesor Snapdragon 820, ktorému pomáha RAM s kapacitou až 6 GB a vnútornou pamäťou až 128 GB. K dispozícii je aj verzia so 4 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte, ktorá vám pomôže ušetriť ešte niečo navyše. Obe verzie vlastnia 2 sloty na SIM karty a nechýba ani slot na microSD pamäťové karty, vďaka čomu nebudete v prípade vysokých nárokov obmedzovaní predinštalovanou pamäťou v zariadení.

ZTE nubia z11 4

Smartfón disponuje 16 MP fotoaparátom so senzorom Sony IMX298, fázovým zaostrovaní, clonou f/2.0 a zafírovým ochranným sklíčkom. Vpredu nájdeme 8 MP fotoaparát. Menším sklamaním môže pre niekoho byť 5,5″ palcový full HD displej. Pri takejto výbave by možno bolo na mieste vyššie QHD rozlíšenie, no už nie raz sme sa presvedčili, že menej býva viac a platiť to môže aj v tomto prípade.

Zdroj: https://www.mojandroid.sk